ניקוי פיח מהמנוע

כל מה שרציתם לשאול ולדעת

מדובר על טיפול חשוב וייחודי המתבצע בעזרת מכונה לניקוי פיח מהמנוע

המכונה מתחברת עם צינור לתוך קו האוויר שנמצא אחרי פילטר האוויר ברכב. אל תוך הרכב מוזרם חומר מיוחד אשר הופך לאדים ומפרק את כל שכבות הפיח שנדבקו בחלקים הפנימיים של המנוע.

במהלך השימוש ברכב מצטברים משקעי פיח במנוע שסותמים את השסתומים וגורמים לירידת ביצוע המנוע וכתוצאה מכך המנוע מאבד מהיכולת שלו להגיע לשימוש מקסימלי. בדרך ישנם נזקים משניים שעלולים לקרות לרכיבים השונים במנוע וכן לצריכת דלק מוגברת.

בעיקרון, הטיפול אמור להתבצע לרכבים אשר עברו 30 אלף ק"מ בין אם מדובר על רכב חדש או ישן. ניתן לעשות טיפול גם לאחר 5000 ק"מ. כתוצאה משימוש בדלק נוצר פיח במנוע וטיפול לניקוי המנוע מהפיח ישמור על יעילות ונקיות המנוע.

שאלה מצוינת! הטיפול מותאם לכל סוגי הרכבים: פרטיים, מסחריים, אוטובוסים ומשאיות, טרקטורונים ואופנועים, כלים מיוחדים ואף כלי שיט.

לא! הטיפול של קרבון קליניניג (ניקוי פיח) יתבצע ממש איפה שנוח לכם, זה יכול להיות במקום העבודה או בביתכם. אנחנו נגיע אליכם עם ניידת הטיפול וטכנאי מטעמנו אשר יבצע בדיקה של הרכב לפני הטיפול. לאחר שהרכב והמנוע תקינים נבצע את הטיפול לניקוי הפיח.

טיפול לניקוי פיח במנוע מומלץ לבצע פעם בשנה או כל 30 אלף ק"מ וזאת בכדי לשמור על תקינות המנוע וליהנות מביצועים מקסימליים ומזעור נזקים לחלקי משנה.

ניתן להרגיש באופן משמעותי לאחר הטיפול שביצועי הרכב ישתפרו פלאים. בין אם בצריכת הדלק ובין בהאצת הרכב ובהפחתת רעשי המנוע. בין היתר הטיפול מונע תקלות עתידיות לחלקי המנוע ומוריד את רמת זיהום האוויר הנפלט מהרכב.

עלות הטיפול נעה בין 450-2000 ₪. המחיר משתנה בין סוג הרכב, נפח המנוע, כמות הק"מ שהרכב עבר, ומיקומכם בארץ. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת השאירו פרטים באתר או התקשרו למוקד שלנו.

5/5 - (8 דירוגים)
small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת!

קיבלת מאיתנו 5% הנחה נוספים!

דילוג לתוכן