ניקוי פיח מהמנוע

ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא

✔️ ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא עד הבית!

✅ מומחים בקרבון קלינינג למנוע באור עקיבא

✔️ מתאים לכל סוגי הרכבים.

✅ ייעוץ טלפוני חינם עם נציג מטעמנו.

✔️ מחירים הוגנים ומתן שירות מקצועי.

✅ להצעת מחיר לניקוי פיח במנוע באור עקיבא:

הזמינו ניקוי פיח למנוע: 077-8043133

ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא – הדרך לשמור על הרכב שלכם

אנחנו מניחים שלא השקעתם רגע אחד של חשיבה על האופן בו המנוע של הרכב שלכם עובד. עבור האדם הממוצע ברחוב, המטרה של כלי הרכב היא לקחת אותו מנקודה אחת לאחרת וזה הכל. במידה רבה מדובר על הנחה נכונה. הרי גם אם אתם מאוד אוהבים את הרכב שלכם, אין סיבה שתחשבו עליו אלא אם נוצרה תקלה הדורשת פיתרון.

ככל הנראה עד עכשיו גם לא חשבתם על כך שאחת לכמה זמן, בייחוד ברכבים וותיקים, וגם לרכבים דיי חדשים שעברו מעל 30 אלף קילומטרים על הכביש, חשוב לעצור ולבצע ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא. אבל אנחנו כאן, כדי לענות על כל השאלות וכדי להפציר בכם לשקול עוד היום לדאוג לכך שנגיע ונבצע עבורכם ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא במהירות וביעילות.

Engine Clean כאן כדי שהמנוע שלכם יהיה נקי יותר מפיח

אנו ב-Engine Clean מתמחים במתן שירותים של ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא. החברה קיימת מזה חמש שנים והיא מספקת שירות המבוסס על הטכנולוגיה החדשה ביותר עבור ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא. אנחנו מקפידים לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר ולוקחים אחריות על כל טיפול מחדש מתוך היכרות עם התחום ואמונה כי אנחנו יודעים לבצע את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר בכל פעם מחדש.

ניקוי פיח מהמנוע זו המומחיות שלנו וזה השירות אותו אנחנו מציעים לכם גם. אנחנו מגיעים עד לבית הלקוח באור עקיבא עבור ניקוי פיח במנוע ואנחנו מתחייבים להגיע עד אליכם לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. כך שבין אם אתם מחפשים מי שיבצע עבורכם ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא ובין אם מדובר על ניקוי פיח מהאגזוז, אנחנו נמצאים כאן באור עקיבא כדי לתת לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר שאנחנו יכולים, כך, בכל פעם מחדש.

מה זה שירותי קרבון קלינינג באור עקיבא בעצם?

מדובר על מושג באנגלית שהוא למעשה התיאור המקצועי לתהליך של ניקוי פיח מנוע. הדבר יכול להיות גם ניקוי פיח אגזוז והוא, תפקידו, להוריד את הלכלוך שדבק בפינות כדי לאפשר למנוע ולרכב לעבוד טוב יותר. מטבע הדברים לכלוך הוא מה שיכול לעקב תהליכים שונים.

התהליך הזה שהפך מפותח בשנים האחרונות וכזה שניתן לבצע ביעילות גבוהה ובמתן תוצאות טובות, הוא תהליך שמאפשר בסופו של דבר, לאחר ניקוי פיח שסתומים למנוע מיני תקלות עתידיות ואף לשפר את הביצועים של הרכב באחוזים גבוהים.

למה בכלל אתם צריכים ניקוי פיח מהמנוע  – ההסבר המלא

ניקוי פיח מנוע זו פעולה שנוצרה מתוך הניסיון להוריד את הפיח שמצטבר במערכות כמו המנוע של הרכב באופן טבעי ופוגעות בשסתומים של הרכב. למה לכתחילה שפיח יתקע במערכות הללו? הסיבה לכך היא די פשוטה אבל לה יש כמה גורמים. אז אנחנו נסביר בהרחבה ובטוחים שגם אתם תבינו.

ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא הוא קודם כל משום שהמנוע שורף דלק ומייצר פיח

בראש ובראשונה מה שמרכיב את היכולת של הרכב להניע ולהתקדם הוא הדלק שנשרף במערכת של הרכב ומזיז, בזכות החום, את הבוכנות שמאפשרות לרכב לנוע. בתקציר מאוד פשטני, זה מה שמתרחש במנוע של הרכב שלכם. מכאן שהרכב מייצר כל הזמן עוד ועוד פיח שהוא תוצר הלוואי של שריפת הדלק.

לכל מנוע יש מערכות שתפקידן להוציא את הפיח הזה. בראש ובראשונה האגזוז של הרכב. מטבע הדברים, ניקוי פיח ממנוע יכלול לא פעם ולא פעמיים ניקוי פיח מהאגזוז, שכן ברור לכם כי הוא לא באמת יכול לנקז את כל הפיח הזה. אבל למה? זה בכלל השלב הבא של ההסבר.

שמן ופיח מתחברים ביחד ומצפים את הדפנות של המערכות השונות

לאורך תהליך השריפה של הדלק קורה עוד משהו במקביל. ניקוי פיח למנוע באור עקיבא צריך להיעשות גם משום שחלקים של שומן, זה השמן, נצמדים לדפנות ביחד עם חלקיקים קטנים של פיח שנמצאים בחלל האוויר והופכים ביחד למה שמצפה את דפנות המערכת וסותם את הנקודות שהיו אמורות לשמש בתור פתח לאוורור של המנוע.

הרי אנחנו חייבים להבין שבסופו של יום המנוע הוא כמעט כמו מפעל קטן. אם לא ייכנס אוויר וישחרר חלקים מהאנרגיה שמצטברת בו, במקרים קלים יחסית התוצאה תהיה 'רכב לא סוחב' ומונחים מהסוג הזה. אבל במקרים חמורים יותר, עודף של חום ואנרגיה במנוע כמובן יכול להביא לנזקים מרחיקי לכת.

מכאן שתהליך של ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא הוא מחויב מכורח המציאות. שכן אם המערכות יהיו סתומות, בסוף הנזקים שעלולים להיגרם לרכב יהיו מרחיקי לכת. הדבר כמובן נכון על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על רכב שנסע מספר קילומטרים גבוה באופן יחסי. ניקוי פיח שסתומים באור עקיבא הוא לא סתם פעולה שהיא כמו מוצר נוסף שדוחפים לכם במוסך הקרוב. אנחנו מדברים על מה שיש לו השלכות מרחיקות לכת לפעמים.

אגב, זה לא משנה אם מדובר על רכב שנסע על בנזין או דיזל. גם במקרה הזה וגם במקרה ההוא צריך לעשות או ניקוי פיח מנוע דיזל או ניקוי פיח מנוע בנזין. פיח במנוע כמו שכבר הבנתם זה מה שאתם חייבים לטפל בו עכשיו, בשביל שהרכב שלכם יעבוד כנדרש גם בעתיד.

ניקוי פיח מנוע באור עקיבא זו עבודה למי שיש להם את הכלים לכך

ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא זו עבודה אותה מטבע הדברים חשוב לעשות במלוא הרצינות ובהרבה מאוד עדינות. אנחנו מדברים על עבודה שלא פעם עלולה להוביל לשורה ארוכה של נזקים שלעתים קרובות יתבררו בתור כאלו שהם ממש בלתי הפיכים. מה גם שלא פעם אנחנו רואים שיש לא מעט דיסאינפורמציה בתחום של ניקוי פיח מהמנוע ולכן הרבה אנשים מפקידים את העבודה בידיים הלא נכונות.

אנחנו כאן באור עקיבא כדי לשנות את המציאות וכדי לתת לכם את המענה אותו אתם מחפשים בלי שתצטרכו לחשוש מכך. ניקוי פיח במנוע באור עקיבא זו עבודה שצריך להקפיד לתת אותה למי שיכולים לעמוד בה באופן מלא ולתת לכם את המענה לו אתם זקוקים בסופו של דבר.

מה התדירות של ניקוי פיח מהמנוע?

ניקוי פיח במנוע מומלץ לבצע כל שנה במידה והרכב שלכם כבר נסע כמות יפה של קילומטרים. כמובן שעל פניו הכי טוב זה לבצע ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא עבור כל סוגי הרכב, פעם בשנה, שכן מדובר על הליך פשוט יחסית שבאמת יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף בעתיד. אבל אם הרכב שלכם כבר וותיק על הכביש, ההמלצה הזו הופכת לדרמטית אפילו יותר.

שימו לב כי ניקוי מנוע באור עקיבא מפיח נכון גם בחלק הפנימי, בתוך תהליך של ניקוי פיח במנוע, וגם מבחוץ. כך שאם אתם עובדים עם אנשי מקצוע טובים שיודעים מה לעשות ומבינים את החשיבות של העבודה הם יקפידו גם על ניקוי מנוע חיצוני שימנע כמובן שורה של תקלות בעתיד.

ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא מחיר משתלם שחוסך בנזקים

ניקוי פיח במנוע מחיר זו שאלה שעולה לא אחת. מחיר ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא הוא גורם משמעותי שכן לא פעם אומרים לנו, אבל ניקוי פיח במנוע בסופו של יום היא הוצאה שדומה להוצאה השנתית שאנחנו מוציאים וזה רק במידה ובאמת התרחשה תקלה זו או אחרת, מה שכמובן לא קורה תמיד.

אנחנו כאן כדי להגיד שאולי ברגע הראשון ניקוי פיח במנוע נשמע כמו עוד איזה המלצה שכדאי לעשות לפעמים לרכב, אבל האמת היא כי ניקוי פיח במנוע זו עבודה שאנחנו ממליצים לבצע בכל פעם מחדש. ניקוי פיח במנוע פשוט ימנע שורה ארוכה של תקלות שאולי עכשיו אתם לא רואים את הסימן להן אבל זה לא אומר שהן לא קיימות.

אין כל ספק כי חוסר הידע על התחום של ניקוי פיח במנוע באור עקיבא עלול להיות מבלבל ולעורר תחושה שאולי לא מדובר על מה שצריך לעשות. גם זה לא שאתם רואים איך המנוע צובר לכלוך ולאט, לאט מפסיק לעבוד כמו שצריך. אבל הרי, כשתמצאו את עצמכם הולכים למוסך כל כמה ימים, אתם תהיו מאוכזבים שלא הלכתם עבור ניקוי פיח במנוע.

אז מה העלות של ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא?

התהליך של ניקוי פיח במנוע באור עקיבא עולה כמה מאות שקלים ועד כאלפיים ₪ לרכבים מסחריים וחשוב לזכור כי הוא מכיל בתוכו טכנולוגיה חדשה וכלים מיוחדים שמאפשרים את ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר בכל פעם מחדש.

ניקוי פיח במנוע באור עקיבא כאמור זו לא משימה אותה אפשר להפקיד בידיים של כל אחד. זו הסיבה בגינה כל כך טוב להיות מוקפים באנשי מקצוע טובים שאולי ברגע הראשון יקבלו כמה מאות שקלים על העבודה שלהם אבל בסופו של יום אותו כסף יתברר כתשלום הכי טוב שאתם יכולים לעשות עבור הרכב שלכם ועבור ניקוי פיח במנוע.

מחירים ממוצעים לניקוי פיח במנוע באור עקיבא (המחיר הסופי ייקבע לאחר שיחת ייעוץ)

ניקוי פיח במנוע באור עקיבא – מחירים מחיר (לפני מע"מ)
רכבים פרטיים 450-800 ₪
רכבים מסחריים 600-1200 ₪
אופנועים 800 -450 ₪
משאיות, טרקטורים, אוטובוסים 800-2000 ₪

ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא עם Engine Clean

ניקוי פיח מהמנוע באור עקיבא זו עבודה למי שעושים את זה עם הכלים המתקדמים ביותר. אנחנו מזמינים אתכם לקבל שירות מעולה, עד פתח הבית שלכם באור עקיבא במחירים משתלמים. אנחנו ננקה עבורכם הצטברות פיח במנוע ונדאג לכך שבאמצעות ניקוי פיח מהמנוע שייעשה בעזרת המכונות הטובות ביותר, אתם תוכלו להיות רגועים ולדעת שהרכב שלכם נמצא בידיים טובות. הדבר הטוב ביותר כדי להימנע מתקלות היא לעשות את פעולות האחזקה הנדרשות. ניקוי פיח מהמנוע זו אחת מהפעולות הללו. מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור.

5/5 - (26 דירוגים)

הטיפול הינו חשוב לתחזוקת המנוע ובעזרתו נשמור על אורך חי המנוע וחלקיו השונים. 

נציין ונאמר שהטיפול מתאים לכל סוגי הרכב בין אם מדובר ברכב פרטי/מסחרי/אופנועים/כלי שיט ועוד.

למאמר המלא היכנסו לאתר וקראו בעצמכם :)

אין מחיר אחיד לטיפול, באתר ישנו מחירון כללי לעלות הטיפול. על מנת לקבל מחיר מדויק ישנם כמה פרמטרים שבעזרתם נקבע המחיר: סוג הרכב, כמה הק"מ שהרכב עבר, נפח מנוע ועוד.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.

מידע נוסף שיעניין אותך

תוכן עניינים

קרבון קלינינג חוות דעת

נריה עזריאל
נריה עזריאל
קרית אונו
קרא עוד
מקצוענים אמיתיים! עשו עבודה מצוינת ויעילה תוך כדי הסבר על הפעולות שביצעו. הגיעו בזמן וטיפלו ברכב בצורה מצוינת, אני מאוד מרוצה.
ישראל פרץ
ישראל פרץ
אשקלון
קרא עוד
החברה מ-enigne clean נתנו שירות יוצא מהכלל! החל משיחת הטלפון בה הנציג הסביר על תהילך הטיפול ועד הרגע בו בוצע הטיפול ברכבי, היחס האישי, והמחיר סביר מאוד, שירות מקצועי ואמין. נותן תחושה שאתה בידיים טובות. ממליץ בחום ובאהבה.
דניאל פרבר
דניאל פרבר
הרצליה
קרא עוד
אחרי הטיפול של ניקוי הפיח במנוע אני יכול להגיד חד משמעית שיש הרגשה בחוויית הנהיגה ברכב. גם לאחר בחינה של צריכת הדלק ולאחר שבדקתי כמה פעמים כעת יש חיסכון של כ-20%. הטיפול שווה כל שקל ואני בטוח שגם שנה הבאה אבצע אותו. מומלץ בחום.
עומר ישראל
עומר ישראל
ראשון לציון
קרא עוד
טיפול משמעותי ומצוין לתחזוקת המנוע! שמעתי כדרך אגב על הטיפול והתקשרתי לברר מה זה ניקוי פיח מהמנוע. לאחר הסבר מעולה שקיבלתי מהנציג תיאמתי טיפול לשני הרכבים שלנו. הגיעו עד לבית ונתנו שירות מקצועי יחד עם מחיר הוגן ביחס למתחרים.
הקודם
הבא

צור קשר

צריכים לבצע ניקוי פיח במנוע?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
5/5

אזורי שירות נוספים

small_c_popup.png

לא שווה לעזוב מבלי לקבל את ההטבה הזאת!

קיבלת מאיתנו 5% הנחה נוספים!

דילוג לתוכן